Krystyna Pawłowicz, 18.10.2017

Posłanka Pawłowicz już wie, dlaczego strajkują lekarze

Posłanka Pawłowicz już wie, dlaczego strajkują lekarze.

Posłanka PiS, Krystyna Pawłowicz świetnie rozumie, że coś z tą służbą zdrowia zrobić trzeba. Zwraca jednak uwagę, że rząd ma jeszcze 8 lat, by wprowadzić w życie zalecenia Światowej Organizacji Zdrowia. W rozmowie z „Super Expressem” dziwi się więc, dlaczego młodzi lekarze są tak niecierpliwi i chcą zmian już, natychmiast. Przecież tak się nie da.

W tym strajku lekarzy musi być jakieś drugie dno, bo „Kto płaci za jednakowe czarne koszulki strajkujących młodych lekarzy i dla „zawodowo” wspierających ich grupek, np. aktorów? Były gotowe już w dniu rozpoczęcia akcji… (…) A kto płaci za plakaty? A za jedzenie dla strajkujących i głodujących? I za całą resztę niezbędnego, nie taniego oprzyrządowania strajkowo-głodowego?”. Podejrzliwość posłanki PiS nie ma granic. Wyraźnie sugeruje, że musi tu działać jakaś siła, która celowo nakręca obywateli, by występowali przeciwko władzy.

Teoria spiskowa, jak widać, ma się dobrze, jednak szkoda, że pani Pawłowicz nie rozumie jednego. Ludzie wychodzą na ulice, protestują, walczą o swoje, tylko w sytuacji, gdy władza jest nieudolna, oderwana od narodu, ślepa i głucha na głos obywateli. Nikt tu nikim nie steruje. Nikt nie zamierza przejąć rządów. Może więc dobrze byłoby, gdyby pani Pawłowicz zauważyła, że problem leży nie w tym, kto stoi za protestującymi, ale w kiepskiej polityce wewnętrznej obecnej władzy.

koduj24.plDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


  • RSS