Zybertowicz, 17.10.2017

Dyskusja doradcy Dudy Zybertowicza z młodzieżą: zabiorę panu mikrofon

Tak wygląda dyskusja Zybertowicza z młodzieżą: zabiorę panu mikrofon (film)

Doradca prezydenta Dudy prof. Andrzej Zybertowicz gościł w programie TVP Info „Młodzież kontra”, w którym młodzi ludzie zadają pytania politykom i publicystom. Na żywo dyskutowano m.in. o programie 500 plus.

Paweł Tomal z partii Wolność stwierdził, że „ten program PiS jest niebotycznie drogi” i w związku z tym zapytał, dlaczego PiS – zamiast upierać się przy nim – nie obniżył podatków. Zybertowicz najpierw odpowiedział pytaniem na pytanie. Kiedy młody człowiek usiłował zmusić go do odpowiedzi, doradca Dudy wyraźnie zdenerwowany podszedł do niego i zagroził: – Jeszcze raz pan przerwie, to zabiorę panu ten mikrofon”.

Kiedy nie ma się argumentów, zaczyna się używać siły. W tym przypadku – na szczęście – do tego nie doszło, ale niewiele brakowało. Prowadzący program nie zareagował, kiedy Zybertowicz podszedł do młodego człowieka.

Zybertowicz zaczął perorować o wzroście dzietności dzięki programowi 500 plus. Próbował znaleźć sojuszników na widowni, ale trafił kulą w płot, bo kolejny młody człowiek stwierdził, że nie chciałby tłumaczyć swojemu dziecku, że pojawiło się na świecie z powodu dodatkowych 500 zł.

koduj24.plDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


  • RSS