Kaczyński, 08.05.2016

 

Kaczyński w nowym spocie PiS. O chrześcijaństwie, Unii i imigrantach. Ale najmocniej bije w KOD

TS, 07.05.2016

http://www.gazeta.tv/plej/19,147963,20035143,video.html?embed=0&autoplay=1
1. Kaczyński: „Chcieli narzucić nam przymusowe przyjęcie imigrantów”
2. W nowym spocie prezes PiS przedstawił priorytety swojego ugrupowania
3. „Podejmujemy reformy. I wiele już uczyniliśmy” – powiedział

W sieci pojawił się nowy spot wyborczy Prawa i Sprawiedliwości. W nim – przemówienie Jarosława Kaczyńskiego o ogólnych priorytetach rządu i planach na najbliższe miesiące.

- Od 1050 lat współtworzymy chrześcijańską cywilizację na naszym kontynencie – rozpoczyna swoje przemówienie prezes PiS. Dalej mówi o „wspólnocie wolnych narodów” oraz obowiązku Polaków, by „walczyć o swoje interesy”.

- Być w Europie to być w Unii Europejskiej – przekonuje w reklamówce Kaczyński. I dodaje: – Chcemy być członkiem Unii, bo chcemy mieć wpływ na losy Europy.

Najwięcej miejsca były premier poświęca jednak kryzysowi migracyjnemu. – Jako Prawo i Sprawiedliwość od początku uważaliśmy, że tę kwestię należy rozwiązać wspomagając uchodźców poza granicami UE. Politycy dzisiejszej opozycji nie tak dawno twierdzili, że Polska jest w stanie przyjąć każdą liczbę uchodźców. Ci, którzy dziś maszerują, rzekomo w obronie demokracji, chcieli narzucić nam przymusowe przyjęcie imigrantów – mówi Kaczyński

Na koniec prezes PiS ocenia, że rząd PiS „zmienia Polskę” i jest tym, który „dba o społeczeństwo”. – Podejmujemy reformy. Wiele już uczyniliśmy – mówi Kaczyński, wymieniając m.in. program „500 plus” i darmowe leki dla seniorów.

- Nie zawiedziemy zaufania. Naprawimy Rzeczypospolitą. Krok po kroku. Daliśmy wam słowo – puentuje prezes PiS.

Pochód SLD. Czarzasty ostro: „Jarosławie Kaczyński… skłamałeś”


http://www.gazeta.tv/plej/19,114927,20005377,video.html?autoplay=true

kaczyńskiWnowym1

TOK FMDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


  • RSS