Kukiz, Jabubiak, 29.11.2017

„Współczuję kobietom, z którymi styka się ten buc”

„Kukiz zachęcił swoich fanów do seksistowskiego hejtu na kobietę, którą te słowa dotknęły” – tak skwitował Adrian Zandberg zachowanie Pawła Kukiza, który skrytykował Justynę Samolińską za tekst o seksistowskim zachowaniu posła Kukiz’15 Marka Jakubiaka. Kobieta oskarża Jakubiaka o „niestosowne zachowania” podczas wieczoru wyborczego w TVP w październiku 2015 roku.


https://www.facebook.com

Według relacji Justyny Samolińskiej, „znudzony Jakubiak najpierw zaczął z obleśnym uśmiechem pytać, czy nie zimno mi w tej cienkiej bluzeczce, następnie stwierdził z żalem, że program długi, on już wypił całą swoją wodę i poszedłby do toalety, może poszłabym z nim?”.


https://www.facebook.com

Marek Jakubiak zaprzeczył i oświadczył, że sprawą zajmuje się już jego prawnik. W obronie posła stanął Paweł Kukiz, który nie wierzy w winę partyjnego kolegi. Ponadto diagnozuje u Samolińskiej „objawy jakiejś obsesji albo ogromnej potrzeby zaistnienia”.

Nie mam słów na chamstwo @pkukiz. Zachował jak podpity chamuś spod monopolowego. Zamiast porozmawiać z kolegą o jego niestosownych słowach, Kukiz zachęcił swoich fanów do seksistowskiego hejtu na kobietę, którą te słowa dotknęły. Współczuję kobietom, z którymi styka się ten buc.

Wtedy Adrian Zandberg oskarżył Kukiza o wywoływanie hejtu wobec swojej koleżanki partyjnej. – „Nie mam słów na chamstwo @pkukiz. Zachował jak podpity chamuś spod monopolowego. Zamiast porozmawiać z kolegą o jego niestosownych słowach, Kukiz zachęcił swoich fanów do seksistowskiego hejtu na kobietę, którą te słowa dotknęły. Współczuję kobietom, z którymi styka się ten buc”. Pod wpisem Pawła Kukiza pojawiło się bowiem wiele wpisów potępiających Justynę Samolińską.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


  • RSS