Biedroń, 24.11.2017

Jak prezydent Słupska zaorał posłów PiS

Czarno rysują się perspektywy posłów PiS, jeśli pomysł prezydenta Słupska Roberta Biedronia da się faktycznie zrealizować.

Do gorącej debaty na temat reformy sądownictwa Biedroń dodał swoje trzy grosze.  Nawiązał do publicznych dywagacji na temat postawy prezydenta i „zagadki” czy głowa państwa zaczęła grać na siebie, czy to tylko element misternego planu, realizowanego skrzętnie przez Jarosława Kaczyńskiego.

Biedroń rzucił na Twitterze oryginalny pomysł i zaproponował, by wzorem ustawy dezubekizacyjnej pozbawić w przyszłości emerytur posłów, którzy głosowali za niekonstytucyjnymi zmianami w sądownictwie. W internecie natychmiast zawrzało.

Pojawiły się nawet obawy o los Krystyny Pawłowicz, która jak powszechnie wiadomo, lubi sobie dobrze zjeść. Posłanka PiS pozbawiona emerytury musiałaby przecież na stare lata głodować.

Jednocześnie padła propozycja, by rozszerzyć katalog osób, które stracą emeryturę o dublerów w TK, premier, prezydenta i wielu innych…

„Tak i nie będzie to zemsta, tylko kara za popełnione przestępstwa. Przywrócenie Konstytucji i TK oraz ukaranie winnych, to moim zdaniem podstawowe warunki powrotu na ścieżkę budowania „normalności” i zaufania do państwa prawa.” – skomentowała internautka wpis prezydenta Słupska.

Propozycja Biedronia mało realna, choć kto wie… może w przyszłości?2 Responses to Biedroń, 24.11.2017

  1. ~Lehoo pisze:

    Adolf Alojzowicz też myślał, że jego twór polityczny przetrzyma 1000 alt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


  • RSS